Marut - maszyny i urządzenia

Serwis

Firma nasza wykonuje przeglądy okresowe, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne różnego typu maszyn budowlanych (nie tylko tych będących w naszej ofercie handlowej), silników benzynowych, dwusuwowych i czterosuwowych, jak również silników diesla. Serwis przez nas prowadzony ma charakter stacjonarny, oraz po wcześniejszym ustaleniu również w terenie.

Do napraw maszyn stosujemy oryginalne części zamienne, które sprowadzamy bezpośrednio od producentów.

Serwis nasz składa się z wysoko wykwalifikowanego personelu technicznego. Serwisanci nasi ciągle poszerzają swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach realizowanych przez producentów, organizowanych zarówno w kraju jak i za granicą.

W swojej pracy mechanicy wykorzystują specjalistyczne narzędzia zalecane przez producentów maszyn oraz podzespołów. Mechanicy do swojej dyspozycji posiadają samochody, dzięki czemu odbiór oraz dostawa serwisowanych maszyn odbywa się płynnie oraz terminowo.

W nowej siedzibie firmy jaką aktualnie budujemy, znajdzie się dedykowane pomieszczenie serwisowe o dużej powierzchni dając możliwości naprawy sprzętu o większych gabarytach oraz zlokalizowanie większego magazynu części zamiennych.

Oferujemy w ciągłej sprzedaży szeroką gamę części zamiennych takich jak np. filtrów paliwa, oleju i powietrza do najróżniejszych maszyn budowlanych.

W ofercie serwisu znajdują się między innymi maszyny i urządzenia następujących firm:

GEDA TIEPPO HONDA FOGO DYNAPAC
ATLAS COPCO WACKER WEBER BRIGGS & STRATTON BELLE
BOMAG HATZ MASTER BOSCH METABO

Dodatkowo prowadzimy montaż / demontaż wszystkich wind budowlanych, pomostów wiszących marki GEDA (montaż wykonywany jest również z możliwością odbioru UDT).


Serwis techniczny:

Marek Gorol – kierownik serwisu
tel: 665 433 855
e-mail: marek@marut.com.pl