Marut - maszyny i urządzenia

O firmie

Jako generalny dystrybutor marki BETON TROWEL w Polsce oferujemy pełną gamę asortymentową produktów tej marki.

BETON TROWEL to Belgijski, uznany przez światowe rynki producent. Maszyny charakteryzują się bardzo dobrą jakością i atrakcyjną ceną. Dostęp do części gwarantuje fabryka w Belgii. Produkty tej marki są tworzone przez ludzi z doświadczeniem w projektowaniu dla innych, uznanych marek od lat istniejących na rynkach maszyn przeznaczonych dla wykonawców posadzek przemysłowych.

BETON TROWEL to wysoka jakość i kompleksowe rozwiązania dla techniki betonu zacieranego. Szeroka gama zacieraczek zadowoli każdego wykonawcę. W ofercie znajdują się zarówno lekkie, niskie maszyny, jak i potężne, ciężkie zacieraczki 2x120. Maszyny mogą być sterowane tak hydraulicznie, jak i mechanicznie.

BETON TROWEL to akcesoria do wielu maszyn również innych producentów. Łopatki oraz talerze do zacieraczek charakteryzują się wysoką, stałą jakością wykonania.

Firma Marut to firma, która wielu klientom nie tylko oferuje „jednorazowy” zakup maszyn. My oferujemy stałą współpracę w zakresie zaopatrzenia w maszyny, akcesoria do maszyn, narzędzia ręczne, serwis i doradztwo.


Zapraszamy do naszej nowy siedziby:


Firma nasza prowadzi również dedykowane portale internetowe:

 • www.geda-polska.pl
  serwis poświęcony urządzeniom takim jak: windy budowlane, pomosty wiszące robocze, wciągarki linowe, windy dekarskie, kosze zsypowe itp.
 • www.zacieraczki.pl
  strona internetowa poświęcony urządzeniom takim jak: zacieraczki do betonu, piły tarczowe do betonu, technika diamentowa, wózki do posypki itp.
 • www.lestet.pl
  serwis dedykowany urządzeniom takim jak: piły / przecinarki stołowe, piły taśmowe do gazobetonu, frezarki do betonu oraz asfaltu, przecinarki jezdne itp.
 • www.wypozyczalniabudowlana.pl
  strona poświęcona wynajmowi maszyn i urządzeń budowlanych, rozbudowana o funkcję zakupu maszyn i urządzeń budowlanych oraz wszelkich akcesoriów poprzez sklep internetowy.

Jeśli pragnęliby Państwo dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z nami !